Gymnázium Ústí nad Orlicí / Fórum / Přání a stížnosti

Přání a stížnosti

Máte nějaká přání, nebo si naopak chcete postěžovat? Toto fórum je tu pro vás.

jakože celkem zklamaný student

dne 21.11.2017

Jakože celkem pěkná škola, kdyby zde nebyla "hluboko zakořeněná" úzkoprsost a omezenost. Učitelé jsou celkem fajn, to hlavně vedení školy postrádá prakticky jakýkoli nadhled či smysl pro humor. Člověk by si řekl: "oukej, nějak to je, ale ten systém se třeba může vyvíjet k lepšímu i kdyby pouze krůček po krůčku." Opak je bohužel pravdou. Učení a řád je na této škole ta pravá modla a události jako Poslední zvonění jsou postupně ochuzovány o veškerý humor a šarm. Jsem rád za každou zábavnou vzdělávací událost, která vyjde z řad učitelů (viz. např. Den Poezie), ale vadí mi, že pro školu je ideální řešení problému vadícího jednomu procentu lidí zamést to jednoduše pod koberec bez jakékoliv diskuze.

nss

dne 29.6.2017

Večer odměn byl obrovský propadák. Namísto zajímavých knih studenti dostali zbytečné zbylé reklamní předměty. Obrovská demotivace pro další řešení olympiád!

Fridrich 2.

dne 11.6.2017

Čau tati, ty jsi ještě tady?

Fridrich 1. Barbarossa

dne 25.4.2017

Máte rádi vodu?

Anonym

dne 25.4.2017

Docela mě štve, jak si v posledním čísle Gympláku děláte srandu z pana Kristena. Přijde mi jako dobrý učitel, ne jako p. Kroulíková a podobný odpad gymplu.

Myroslav

dne 13.1.2017

Vrať mi mail zrůdo!!!