Gymnázium Ústí nad Orlicí / Příspěvky / Sport / Okresní kolo SŠ ve stolním tenise

Okresní kolo SŠ ve stolním tenise

V úterý 17. října 2017 se uskutečnilo jako každý rok již tradiční okresní kolo středních škol ve stolním tenise v Herně v Ústí nad Orlicí. Naše škola měla zastoupení hned ve dvou kategoriích.

Velkého úspěchu dosáhla děvčata, a to konkrétně ve složení Veronika Šmajzrová z 5.B, Eliška Šedová a Markéta Nováková z 6.B. Dívky porazily všechny své soupeřky, vyhrály a postupují tak do krajského kola, které se bude konat 2. listopadu v Chrudimi.

Taktéž se od nás zúčastnil i tým chlapců. Družstvo hrálo ve složení Radim Svojanovský z 5.B, Tomáš Hortlík a Jakub Cabalka z 8.B. Klukům se rovněž velice dařilo, avšak pak narazili na silnou konkurenci, přesněji na Gymnázium Lanškroun. Po skóre 1:4 se tak umístili na druhém místě.