Gymnázium Ústí nad Orlicí / Příspěvky / Sport / Corny - atletický pohár středních škol

Corny - atletický pohár středních škol

Skvělé výkony našich děvčat a obrovský úspěch je skutečností. Naše děvčata vyhrála i krajské kolo a vybojovala si postup na celostátní finále do Břeclavi, které se bude konat 10. a 11. října 2016.

Po úžasném závěru, nakonec rozhodovalo 6 bodů v náš prospěch (což je např. 0,5s na 800m), a senzační výsledek byl na světě. Naše úspěšné tažení ale doufám není u konce a i na republikovém finále chceme bojovat o co nejlepší umístění.

Pohár a medaile za 1. místo v krajském finále vybojovala tato děvčata – B. Kopfsteinová – 4.A, T. Kalousová, D. Jansová, D. Leschingerová – 8.B, P. Minářová, H. Václavková – 7.B, E. Sajdlová, M. Hájková, L. Gregarová, R. Škrobánková – 3.A, D. Prášilová, M. Šinkovská – 6.B.