Gymnázium Ústí nad Orlicí / Příspěvky / Sport / Stolní tenis - okresní finále SŠ

Stolní tenis - okresní finále SŠ

Ve středu 19. října 2016 se konalo okresní kolo středních škol ve stolním tenise. Naše škola měla zastoupení ve dvou kategoriích.

V kategorii chlapců jsme obsadili třetí místo. Kluci vyhráli skupinu, ale poté semifinále prohráli s Obchodní akademií Choceň. Nakonec v zápase o třetí místo porazili Střední odborné učiliště Králíky. Družstvo hrálo ve složení T. Hortlík, J. Cabalka, L. Paukert ze 7.B a R. Kleisl z 5.B.

Také v kategorii dívek jsme byli úspěšní. Děvčata vyhrála a postupují do krajského kola, které se uskuteční 3. listopadu taktéž v Herně stolního tenisu Ústí nad Orlicí. O vítězství se zasloužily E. Šedová, M. Nováková z 5.B a M. Hyláková z 2.A.