Gymnázium Ústí nad Orlicí / Příspěvky

<< První - < Předchozí - ... - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - ... - Další > - Poslední >>

Okresní kolo ve volejbale

V pátek 13.4. 2012 jsme plni očekávání nasedli do autobusu směr Žamberk. Vyhrajeme? Porazíme konečně Třebovou či neporazíme? Jeli s námi autobusem a tak jsme si všimli, že jsou jen v šesti a chybí jim jedna hráčka. Pan kouč Kašše ukázal, že zná v Ža... (číst dále)

17.4.2012, 17:56, 2 obrázky

Chemická olympiáda kategorie D

Hanka Petržílková vybojovala krásné 2. místo v krajském kole chemické olympiády kategorie D. Gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy! ... (číst dále)

16.4.2012, 9:03

Šachisté ve špičce průměrní

Po vítězství v krajském kole se družstvo našich šachistů zúčastnilo po třech letech opět kola celostátního. Konalo se v rekreačním středisku Štědronín na Orlické přehradě (29.-30.3.). Byli jsme patnáctí nasazení a patnáctí jsme i skončili, i když b... (číst dále)

10.4.2012, 12:45, 2 obrázky

Krajské kolo matematické olympiády

Ve středu 23.3.2012 se zúčastnil Jan Václavek krajského kola v matematické olympiádě v Pardubicích, kde se umístil na 3. místě. Honzovi gratulujeme, přejeme mnoho dalších úspěchů a děkujeme za velmi dobrou reprezentaci školy. ... (číst dále)

10.4.2012, 12:43

Turnaj v basketbalu

V pátek 23.3.2012 se vybraní chlapci z tercie a kvarty zúčastnili okrskového kola turnaje v basketbalu v Jablonném nad Orlicí, které jednoznačně vyhráli a postoupili do okresního kola. To se konalo v Chocni v úterý 3. 4. a zúčastnilo se pět týmů. Um... (číst dále)

10.4.2012, 12:31, 4 obrázky

Okresní kolo fyzikální olympiády

V okresním kole fyzikální olympiády kategorie E se umístil na velmi pěkném 3. místě Jan Václavek ze 4.B a postupuje do krajského kola, které proběhne dne 18.4.2012 v Par­dubicích na ZŠ Resslova. Na 7. místě se umístila Eva Stejskalová a na 12. místě... (číst dále)

10.4.2012, 12:27