Gymnázium Ústí nad Orlicí / Příspěvky / Sport

<< První - < Předchozí - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - ... - Další > - Poslední >>

Další medaile pro Honzu Pipka!

Před rokem touto dobou jste mohli číst článek s názvem Rozhovor s raftingovým objevem. Letos se mistrovství Evropy v raftingu jelo ve Slovinsku v Tacenu u Ljubljany. Stejně jako loni i letos stál Honza Pipek ze 7.B na bedně! Honza byl členem týmu Ra... (číst dále)

4.6.2016, 13:59, 5 obrázků

Úspěšní orientační běžci

Krajský přebor v orientačním běhu v Pardubicích 25.5. 2016 1. místo v družstvech ZŠ 8. a 9. tříd (M. Nováková, L. Brožková, J. Leschinger, J. Koditek) a z toho vyšlo až druhé místo v družstvech ZŠ – 6. až 9. tříd (bohužel na národní kolo těsně nepo... (číst dále)

29.5.2016, 12:13, 8 obrázků

Úspěšný Jarní běh

V pátek 19. 4. se jedenáct našich závodníků zúčastnilo XIX. ročníku Jarního běhu „O pohár Václava Čevony“. V dorostenecké kategorii obsadili první místa Vojta Velínský a Dáša Prášilová z 5.B. Na stupně vítězů se dostali ještě Šimon Tesař (2. místo) ... (číst dále)

26.4.2016, 12:27, 5 obrázků

Plavecká štafeta ligy ZŠ

Dne 22.3.2016 se uskutečnilo 2. kolo plavecké ligy ZŠ. Soutěže se z naší školy zúčastnily štafety ze 2.B, 3.B a 4.B. Nejúspěšnější byla štafeta 4.B ve složení J. Leschinger, V. Malínková, K. Hortlíková a D. Frau, která obsadila 3. místo. Děkuji všem... (číst dále)

23.3.2016, 18:34

Přebor škol v šachu – krajské kolo

Všechny kategorie naráz se setkaly 13. 1. 2016 ve Svitavách. My jsme měli dvě družstva v kategorii SŠ, kde byl turnaj otevřený, a jedno v kategorii 6. – 9. tř. ZŠ, kam jsme postoupili jako druhý tým okresu. Kat. SŠ Družstvo A mělo tři zkušené hráč... (číst dále)

17.2.2016, 14:44

Třetí v kraji!

Dne 2. února 2016 se školní florbalové družstvo vydalo do Pardubic na krajské kolo Poháru středních škol ve florbale. Pod dohledem Jaroslava Kumpošta a vedením Tomáše Drymla jsme si po sérii utkání a závěrečném zápasu proti SŠ stavební vybojovali kr... (číst dále)

9.2.2016, 13:09