Gymnázium Ústí nad Orlicí / Příspěvky / Sport

<< První - < Předchozí - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - ... - Další > - Poslední >>

Okresní přebor v lyžování opět úspěšný!

Chlapecké družstvo našeho gymnázia zajelo opět vynikajícím způsobem. První místo na stupních vítězů v Říčkách za závod v obřím slalomu po zásluze patřilo našim maturantům. Družstvo společně tvořili Jirka Škorpil /celkový vítěz i v závodu jednotlivců... (číst dále)

14.1.2017, 13:56, 2 obrázky

Vánoční turnaj gymnázia v šachu

Z našeho turnaje je už opravdu tradice. Loňský rekord sice nepadl, ale 53 účastníků je i tak skvělé číslo. Turnaj proběhl ve středu 21. 12., kolidoval pouze s Dnem poezie. Tradičně se odehrálo 9 kol švýcarským systémem tempem 10min + 2s/tah. Turnaj... (číst dále)

3.1.2017, 8:26, 14 obrázků

Přebor škol v šachu - okresní kolo kat. 6. - 9. tř. ZŠ Lanškroun, 1. 12. 2016

Naši byli favority a soutěž vyhráli, postupují do krajského kola. Veronika Šmajzrová (4.B) na první vzdorovala nejlepším, i Veronika Holásková (3.B) měla ještě kvalitní soupeře, Kateřina Dudlová (2.B) dosáhla stoprocentní úspěšnosti, Michal Šmajzr (... (číst dále)

8.12.2016, 14:23, 9 obrázků

Úspěch našich stolních tenistek

Družstvo našich stolních tenistek ve složení E. Šedová (5.B) a M. Hyláková (2.A) se zúčastnilo republikového finále středních škol, které se konalo ve dnech 21. a 22. 11. 2016 v Holicích. Naše děvčata obsadila v soutěži týmů výborné 5. místo a v sou... (číst dále)

23.11.2016, 21:09, 1 obrázek

Stolní tenis - další úspěch našich sportovkyň!

Krajské finále v kategorii středních škol opět ovládla naše děvčata. Postupně porazila vítěze okresů Pardubice, Svitavy a Chrudim a ovládla krajské finále. Tímto si vybojovala postup na republikové finále, které se koná v Holicích 20. – 21. 11. 2016... (číst dále)

7.11.2016, 8:46

Vítězství našich plaveckých štafet

Další sportovní akcí našich studentů byla v úterý 25. 10. 2016 plavecká štafeta. Naši školu reprezentovaly štafety z 1.B, 2.B, 3.B, 4.B. Nejlépe na 1. místě se umístila štafeta 4.B třídy, na 3. místě štafety 1.B a 3.B. Součtem umístění všech štafet ... (číst dále)

31.10.2016, 11:19