Gymnázium Ústí nad Orlicí / Příspěvky / Sport

<< První - < Předchozí - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ... - Další > - Poslední >>

Republikové finále středoškolského atletického poháru Corny

V pondělí 10. října 2016 jsme vyrazili do Břeclavi na republikové finále středoškolského atletického poháru Corny. Ihned po příjezdu jsme po dlouhém hledání našli stadion a poté i jídelnu, kde na nás čekala večeře. Po příchodu na hotel jsme se ubyto... (číst dále)

14.10.2016, 8:04, 7 obrázků

Corny - atletický pohár středních škol

Skvělé výkony našich děvčat a obrovský úspěch je skutečností. Naše děvčata vyhrála i krajské kolo a vybojovala si postup na celostátní finále do Břeclavi, které se bude konat 10. a 11. října 2016. Po úžasném závěru, nakonec rozhodovalo 6 bodů v náš... (číst dále)

28.9.2016, 21:14, 5 obrázků

CORNY - atletický pohár středních škol

Za překrásného počasí, na stadiónu v Ústí nad Orlicí se konalo ve čtvrtek 15.9.2016 okresní finále družstev v atletice. Po několika marných pokusech, kdy nám postup o utekl, jsme letos uspěli. Děvčata svoji kategorii vyhrála a postoupila do krajskéh... (číst dále)

16.9.2016, 8:02, 2 obrázky

Další medaile pro Honzu Pipka!

Před rokem touto dobou jste mohli číst článek s názvem Rozhovor s raftingovým objevem. Letos se mistrovství Evropy v raftingu jelo ve Slovinsku v Tacenu u Ljubljany. Stejně jako loni i letos stál Honza Pipek ze 7.B na bedně! Honza byl členem týmu Ra... (číst dále)

4.6.2016, 13:59, 5 obrázků

Úspěšní orientační běžci

Krajský přebor v orientačním běhu v Pardubicích 25.5. 2016 1. místo v družstvech ZŠ 8. a 9. tříd (M. Nováková, L. Brožková, J. Leschinger, J. Koditek) a z toho vyšlo až druhé místo v družstvech ZŠ – 6. až 9. tříd (bohužel na národní kolo těsně nepo... (číst dále)

29.5.2016, 12:13, 8 obrázků

Úspěšný Jarní běh

V pátek 19. 4. se jedenáct našich závodníků zúčastnilo XIX. ročníku Jarního běhu „O pohár Václava Čevony“. V dorostenecké kategorii obsadili první místa Vojta Velínský a Dáša Prášilová z 5.B. Na stupně vítězů se dostali ještě Šimon Tesař (2. místo) ... (číst dále)

26.4.2016, 12:27, 5 obrázků