Gymnázium Ústí nad Orlicí / Příspěvky / Sport

<< První - < Předchozí - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - ... - Další > - Poslední >>

Plavecká štafeta ligy ZŠ

Dne 22.3.2016 se uskutečnilo 2. kolo plavecké ligy ZŠ. Soutěže se z naší školy zúčastnily štafety ze 2.B, 3.B a 4.B. Nejúspěšnější byla štafeta 4.B ve složení J. Leschinger, V. Malínková, K. Hortlíková a D. Frau, která obsadila 3. místo. Děkuji všem... (číst dále)

23.3.2016, 18:34

Přebor škol v šachu – krajské kolo

Všechny kategorie naráz se setkaly 13. 1. 2016 ve Svitavách. My jsme měli dvě družstva v kategorii SŠ, kde byl turnaj otevřený, a jedno v kategorii 6. – 9. tř. ZŠ, kam jsme postoupili jako druhý tým okresu. Kat. SŠ Družstvo A mělo tři zkušené hráč... (číst dále)

17.2.2016, 14:44

Třetí v kraji!

Dne 2. února 2016 se školní florbalové družstvo vydalo do Pardubic na krajské kolo Poháru středních škol ve florbale. Pod dohledem Jaroslava Kumpošta a vedením Tomáše Drymla jsme si po sérii utkání a závěrečném zápasu proti SŠ stavební vybojovali kr... (číst dále)

9.2.2016, 13:09

Druhé místo v okrese v lyžařském závodu družstev - obří slalom v Říčkách

Naši lyžaři se v úvodu výsledkové listiny jednotlivců nečekaně seřadili od 3. do 8. místa (s malou výjimkou na 7. pozici). Bronz bral Matěj Tesař (3.A) před Tomášem Hortlíkem (6.B). Radku Bendovi (4.B) v mladší kategorii medaile unikla jen těsně. ... (číst dále)

12.1.2016, 11:26, 10 obrázků

Vánoční florbalový turnaj

V pondělí 21. 12. 2015 se konal v tělocvičně gymnázia pátý ročník vyhlášeného vánočního florbalového turnaje. Letos se ho účastnily všechny třídy menšího gymnázia a šest tříd vyššího gymnázia. Mezi mladšími se nejvíce dařilo tercii a kvartě. Ve vzá... (číst dále)

5.1.2016, 12:04, 12 obrázků

Vánoční turnaj v šachu s rekordní účastí

V šachu se úspěšně účastníme různých stupňů přeboru škol, ale náš tradiční vánoční turnaj má jiný ráz: v uvolněné atmosféře si mohou zahrát všichni příchozí bez honby za výsledkem. Mnozí tak sehrají svůj vůbec první turnaj. Letošní ročník (18. 12. ... (číst dále)

22.12.2015, 8:33, 13 obrázků