Suplování:   Čtvrtek 23.3.2017 (První tyden)

datum výpisu: 22.3.2017 (13:45)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

6.B

           

Před

     

7.B

             

Před

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Skořepa Hynek

..

..

-

..

<>

<>

-

..

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Falta Petr

3.hod

přesun <<

Ze

2.A

(1.A)

z 24.3. 6.hod

Hoffmann Marek

3.hod

výměna <<

Ma

3.A

(3.A)

z 24.3. 1.hod

Holásek Pavel

3.hod

výměna >>

Bi

3.A

 

na 24.3. 1.hod

 

7.hod

výměna <<

Bi

3.B

(1.A)

z 8.hod

 

8.hod

výměna >>

Bi

3.B

 

na 7.hod

Janyš Miroslav

6.hod

odpadá

Ma

6.B

 

Přednáška

Kristen František

3.hod

přesun >>

Fy

2.A

 

na 6.hod

 

6.hod

přesun <<

Fy

2.A

(2.A)

z 3.hod

 

7.hod

odpadá

Fy

7.B

 

Přednáška

Kroulíková Klára

4.hod

výměna <<

Ch

1.A (a1)

(ChL)

z 30.3. 4.hod

 

5.hod

výměna <<

Ch

1.A (a1)

(ChL)

z 30.3. 5.hod

Minářová Eva

7.hod

přesun >>

3.A

 

na 8.hod

 

8.hod

přesun <<

3.A

(3.A)

z 7.hod

Motyčka Václav

6.hod

změna

Fy

3.B

(3.B)

 

Růžička Radovan

3.hod

přesun <<

Ch

4.B

(FyP)

z 24.3. 6.hod

 

4.hod

výměna <<

Fy

1.A (a2)

(FyP)

z 30.3. 4.hod

 

5.hod

výměna <<

Fy

1.A (a2)

(FyP)

z 30.3. 5.hod

 

7.hod

přesun <<

Fy

3.A

(FyP)

z 8.hod

 

8.hod

výměna <<

Ch

3.B

(3.B)

z 7.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.hod

Bi

   

odpadá

 

(Sk)

 

1.hod

Ze

   

odpadá

 

(Sk)

 

4.hod

Fy

a2

(FyP)

výměna <<

Růžička Radovan

z 30.3. (Čt) 4.hod

 

4.hod

Ch

a1

(ChL)

výměna <<

Kroulíková Klára

z 30.3. (Čt) 4.hod

 

5.hod

Fy

a2

(FyP)

výměna <<

Růžička Radovan

z 30.3. (Čt) 5.hod

 

5.hod

Ch

a1

(ChL)

výměna <<

Kroulíková Klára

z 30.3. (Čt) 5.hod

1.B

7.hod

Ze

   

odpadá

 

(Sk)

2.A

3.hod

Ze

 

(1.A)

přesun <<

Falta Petr

z 24.3. (Pá) 6.hod

 

6.hod

Fy

 

(2.A)

přesun <<

Kristen František

z 3.hod

3.A

3.hod

Ma

 

(3.A)

výměna <<

Hoffmann Marek

z 24.3. (Pá) 1.hod

 

7.hod

Fy

 

(FyP)

přesun <<

Růžička Radovan

z 8.hod

 

8.hod

 

(3.A)

přesun <<

Minářová Eva

z 7.hod

3.B

6.hod

Fy

 

(3.B)

změna

Motyčka Václav

 
 

7.hod

Bi

 

(1.A)

výměna <<

Holásek Pavel

z 8.hod

 

8.hod

Ch

 

(3.B)

výměna <<

Růžička Radovan

z 7.hod

4.B

3.hod

Ch

 

(FyP)

přesun <<

Růžička Radovan

z 24.3. (Pá) 6.hod

6.B

6. hod Přednáška

7.B

7. hod Přednáška

Přednáška ČVÚT
- 12:40-13:25 2.A+6.B (Kr, Jš) FyP - 2.A oběd 11:20 hod.
- 13:30-14:15 3.A+7.B (Kr, Hf) FyP
- židle: 2.A+6.B přinese židle z učebny 7.B; 3.A+7.B odnese židle zpět

 

Zpracováno v systému Bakaláři