Suplování:   Pondělí 23.4.2018 (Druhý tyden)

datum výpisu: 23.4.2018 (14:27)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Janyšová Lenka

             

..

..

-

Janyš Miroslav

           

-

-

-

-

Kašše Miroslav

           

..

..

..

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

3.B

       

jiny

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Kodytková Martina

5.hod

přesun <<

Rj

6.B (ru)

(JzA)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

Rj

6.B (ru)

 

na 5.hod

Pešková Lenka

5.hod

přesun <<

Nj

6.B (ně)

(Hud)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

Nj

6.B (ně)

 

na 5.hod

Soukupová Tamara

4.hod

změna

Rj

3.B (ru)

(5.B)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

8.hod

Dra

dra1

 

odpadá

 

(Ja)

2.A

8.hod

   

odpadá

 

(Kš)

2.B

8.hod

Dra

dra1

 

odpadá

 

(Ja)

3.B

4.hod

Rj

ru

(5.B)

změna

Soukupová Tamara

 

4.A

7.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Kš)

4.B

8.hod

Dra

dra1

 

odpadá

 

(Ja)

6.B

5.hod

Nj

(Hud)

přesun <<

Pešková Lenka

z 8.hod

 

5.hod

Rj

ru

(JzA)

přesun <<

Kodytková Martina

z 8.hod

 

6.hod

   

odpadá

 

(Kš)

 

7.hod

Ch

   

odpadá

 

(Ja)

 

8.hod

Nj

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

8.hod

Rj

ru

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

 

Suplování:   Úterý 24.4.2018 (Druhý tyden)

datum výpisu: 23.4.2018 (14:27)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

5.B

pjd

pjd

pjd

pjd

pjd

pjd

pjd

pjd

pjd

pjd

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Falta Petr

           

..

-

..

 

Kumpošt Jaroslav

-

-

-

-

-

Ru

..

-

..

..

Skořepa Hynek

-

-

-

-

-

-

       

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

3.B

jiny

jiny

jiny

jiny

jiny

jiny

jiny

jiny

jiny

jiny

Změny v rozvrzích učitelů:

Bigmore Nycolaus

0.hod

odpadá

AnkN

5.B (akn)+

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Aj

5.B (a1)

 

Projektový den

Blaško Hana

1.hod

odpadá

Ikt

5.B (a2)

 

Projektový den

 

2.hod

odpadá

Ikt

5.B (a2)

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

Ikt

5.B (a1)

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

Ikt

5.B (a1)

 

Projektový den

Doležalová Jiřina

2.hod

změna

Čj

4.B (a2)

(5.B)

 
 

3.hod

změna

Čj

4.B (a1)

(5.B)

 

Falta Petr

9.hod

odpadá

Ze

5.B

 

Projektový den

Kollertová Kateřina

5.hod

odpadá

Aj

5.B (a2)

 

Projektový den

Bartošová Magdaléna

1.hod

odpadá

Čj

5.B (a1)

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

Čj

5.B (a2)

 

Projektový den

 

7.hod

změna

Čj

3.B

(5.B)

 

Kristen František

4.hod

přesun >>

Fy

6.B

 

na 6.hod

 

6.hod

přesun <<

Fy

6.B

(FyP)

z 4.hod

Kroulíková Klára

1.hod

změna

Ma

3.B

(5.B)

 
 

2.hod

odpadá

Ma

5.B (a1)

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

Ma

5.B (a2)

 

Projektový den

Suchomelová Eva

6.hod

odpadá

5.B

 

Projektový den

Růžička Radovan

5.hod

supl.

Tv

2.B (Chl)

(Tv1)

 

Šmétková Jana

4.hod

navíc

Čj

6.B

(Hud)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.B

5.hod

Tv

Chl

(Tv1)

supluje

Růžička Radovan

(Km)

3.B

1.hod

Ma

 

(5.B)

změna

Kroulíková Klára

 
 

7.hod

Čj

 

(5.B)

změna

Bartošová Magdaléna

 

4.B

0.hod

AnkN

akn

 

odpadá

 

(Bg)

 

2.hod

Čj

a2

(5.B)

změna

Doležalová Jiřina

 
 

3.hod

Čj

a1

(5.B)

změna

Doležalová Jiřina

 
 

8.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Fa)

5.B

0.- 9. hod Projektový den

6.B

4.hod

Čj

 

(Hud)

navíc

Šmétková Jana

 
 

6.hod

Fy

 

(FyP)

přesun <<

Kristen František

z 4.hod

8.B

9.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Km)

5.B: Zasaď svůj strom. Sraz v 8 hod. ve škole. V případě nepříznivého počasí proběhne výuka dle upraveného rozvrhu (Km, Sk).

 

Zpracováno v systému Bakaláři