Suplování:   Čtvrtek 22.2.2018 (Třetí týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

2.A

           

před

před

   

6.B

           

před

před

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Borovička Petr

-

-

-

-

-

..

-

-

..

..

Holubářová Dana

-

-

-

Bg

..

Bt

..

-

..

-

Janyš Miroslav

       

-

-

       

Minářová Eva

 

..

..

-

-

-

..

..

-

 

Motyčka Václav

..

-

-

-

-

Mo

Mo

-

-

-

Kodytková Martina

     

..

Sp

         

Pešková Lenka

-

..

..

-

..

..

..

..

-

 

Šmétková Jana

-

Bt

Bt

Hs

-

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Hud

           

Před

Před

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Bigmore Nycolaus

1.hod

přesun <<

Ak

7.B (ak2)

(7.B)

z 4.hod

 

2.hod

přesun <<

Ak

3.A (ak2)

(3.A)

z 23.2. 0.hod

 

3.hod

supl. (Ho)

Aj

6.B (a1)

(5.B)

 
 

4.hod

přesun >>

Ak

7.B (ak2)

 

na 1.hod

Blaško Hana

1.hod

odpadá

Ikt

4.B (a1)

 

zrušeno

 

4.hod

navíc

Ma

4.B

(Pč2)

 

Falta Petr

4.hod

odpadá

Tv

1.A (Dív1)

 

Lyžařský kurz

Holásek Pavel

3.hod

supl. (Šm)

Bi

2.B

(Hud)

 

Janyšová Lenka

0.hod

přesun >>

Ch

7.B

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

Ch

7.B

(ChP)

z 0.hod

 

6.hod

přesun >>

Ma

6.B

 

na 20.2. 1.hod

Bartošová Magdaléna

1.hod

supl. (Šm)

Čj

6.B (a2)

(6.B)

 
 

2.hod

supl. (Šm)

Čj

6.B (a1)

(6.B)

 
 

5.hod

spojeno (Ho)

Čj

3.B (a2)

(3.B)

 

Kroulíková Klára

1.hod

navíc

Ma

4.B

(Pč2)

 
 

4.hod

odpadá

Ma

4.B (a1)

 

zrušeno

Kaucová Marie

6.hod

odpadá

Nj

1.A (ně)

 

Lyžařský kurz

Kumpošt Jaroslav

4.hod

odpadá

Tv

1.A (Dív2)

 

Lyžařský kurz

Motlová Dita

5.hod

spojeno (Mt)

Čj

3.A (a2)

(3.A)

 
 

6.hod

spojeno (Mt)

Čj

3.A (a1)

(3.A)

 

Suchomelová Eva

7.hod

odpadá

1.A

 

Lyžařský kurz

Růžička Radovan

1.hod

odpadá

Ch

1.A

 

Lyžařský kurz

 

4.hod

přesun >>

Fy

2.A

 

na 20.2. 5.hod

Sloupenská Eva

6.hod

odpadá

Ze

2.A

 

Přednáška

 

7.hod

odpadá

Ze

6.B

 

Přednáška

Soukupová Tamara

4.hod

supl. (Kt)

Rj

6.B (ru)

(BiP)

 
 

5.hod

změna

Rj

2.A (ru)

(BiP)

 
 

6.hod

odpadá

Rj

1.A (ru)

 

Lyžařský kurz

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ho)

2.A

4.hod

Fy

   

přesun >>

 

na 20.2. (Út) 5.hod

 

5.hod

Rj

ru

(BiP)

změna

Soukupová Tamara

 

2.B

3.hod

Bi

 

(Hud)

supluje

Holásek Pavel

(Šm)

3.A

2.hod

Ak

ak2

(3.A)

přesun <<

Bigmore Nycolaus

z 23.2. (Pá) 0.hod

 

2.hod

Nj

 

odpadá

 

(Pe)

 

2.hod

Fj

fr

 

odpadá

 

(Mi)

 

5.hod

Čj

a2

(3.A)

spojí

Motlová Dita

(Mt)

 

6.hod

Čj

a1

(3.A)

spojí

Motlová Dita

(Mt)

3.B

5.hod

Čj

a2

(3.B)

spojí

Bartošová Magdaléna

(Ho)

 

7.hod

Nj

 

odpadá

 

(Pe)

4.A

3.hod

Rj

ru

 

odpadá

 

(Kt)

 

5.hod

Nk

nk

 

odpadá

 

(Pe)

 

9.hod

ItaN

it

 

odpadá

 

(Bv)

4.B

1.hod

Ma

 

(Pč2)

navíc

Kroulíková Klára

 
 

4.hod

Ma

 

(Pč2)

navíc

Blaško Hana

 

5.B

7.hod

Fj

fr

 

odpadá

 

(Mi)

6.B

1.hod

Čj

a2

(6.B)

supluje

Bartošová Magdaléna

(Šm)

 

2.hod

Čj

a1

(6.B)

supluje

Bartošová Magdaléna

(Šm)

 

3.hod

Aj

a1

(5.B)

supluje

Bigmore Nycolaus

(Ho)

 

4.hod

Rj

ru

(BiP)

supluje

Soukupová Tamara

(Kt)

 

4.hod

Nj

 

odpadá

 

(Pe)

7.B

0.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

1.hod

Ak

ak2

(7.B)

přesun <<

Bigmore Nycolaus

z 4.hod

 

1.hod

Fj

fr

 

odpadá

 

(Mi)

 

1.hod

Nj

 

odpadá

 

(Pe)

 

4.hod

Ch

 

(ChP)

přesun <<

Janyšová Lenka

z 0.hod

 

5.hod

Aj

a2

 

odpadá

 

(Bv)

 

9.hod

ItaN

it

 

odpadá

 

(Bv)

8.B

5.hod

Nk

nk

 

odpadá

 

(Pe)

 

6.hod

Nj

 

odpadá

 

(Pe)

 

6.hod

Fj

fr

 

odpadá

 

(Mi)

Zeměpisná přednáška pro 2.A a 6.B 12:40-14:15 hod., hudebna (Sl).

 

Zpracováno v systému Bakaláři