Suplování:   Pátek 23.6.2017 (První tyden)

datum výpisu: 22.6.2017 (15:04)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.B

 

div

div

             

2.A

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

3.A

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

3.B

 

div

div

             

4.B

turk

turk

turk

turk

turk

turk

turk

turk

turk

turk

6.B

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

spk

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Borovička Petr

-

-

..

-

-

..

-

-

-

-

Doležalová Jiřina

 

..

..

             

Falta Petr

-

..

-

..

Do

-

..

-

-

-

Holásek Pavel

-

-

..

-

..

..

-

-

-

Holubářová Dana

-

..

..

..

..

..

-

-

-

-

Holubářová Dominika

-

..

..

..

..

-

..

-

-

-

Janyš Miroslav

-

..

-

-

-

-

-

-

-

-

Bartošová Magdaléna

-

-

-

..

..

..

..

-

-

-

Kroulíková Klára

-

Ko

Ko

..

..

..

-

-

-

-

Kašše Miroslav

-

-

-

..

..

..

..

-

-

-

Kumpošt Jaroslav

-

-

..

..

..

-

-

-

-

-

Minářová Eva

-

..

..

-

..

..

-

-

-

-

Motyčka Václav

..

..

..

-

-

..

..

-

-

-

Pešková Lenka

-

..

..

-

-

..

-

-

-

-

Pražáková Lenka

..

-

..

..

..

-

-

-

-

-

Skořepa Hynek

 

>>

..

             

Šmétková Jana

-

..

..

-

-

..

..

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.B

div

div

div

div

div

div

div

div

div

div

4.B

div

div

div

div

div

div

div

div

div

div

5.B

div

div

div

div

div

div

div

div

div

div

8.B

div

div

div

div

div

div

div

div

div

div

1.A

div

div

div

div

div

div

div

div

div

div

2.A

div

div

div

div

div

div

div

div

div

div

ChP

div

div

div

div

div

div

div

div

div

div

JzF

jiny

jiny

jiny

jiny

jiny

jiny

jiny

jiny

jiny

jiny

Hud

div

div

div

div

div

div

div

div

div

div

Tv1

div

div

div

div

div

div

div

div

div

div

Změny v rozvrzích učitelů:

Bigmore Nycolaus

0.hod

odpadá

Ak

3.A (ak)

 

školní výlet

 

2.hod

navíc

Ak

5.B

(6.B)

 

Blaško Hana

3.hod

supl.

Ma

5.B

(4.A)

 
 

4.hod

odpadá

Ma

4.B

 

Turistický kurz

Brdíčko Jakub

1.hod

navíc

Čj

5.B

(6.B)

 
 

2.hod

přesun <<

Čj

7.B

(7.B)

z 5.hod

 

3.hod

změna

Zsv

1.A

(6.B)

 
 

4.hod

odpadá

Zsv

6.B

 

Sportovní kurz

 

5.hod

přesun >>

Čj

7.B

 

na 2.hod

Doležalová Jiřina

4.hod

supl.

2.B

(Pč2)

 

Hoffmann Marek

1.hod

odpadá

Ma

3.A

 

školní výlet

Kollertová Kateřina

1.hod

supl.

Aj

2.B (a1)

(2.B)

 
 

2.hod

supl.

Aj

2.B (a2)

(2.B)

 

Kristen František

1.hod

odpadá

Fy

4.B

 

Turistický kurz

Kaucová Marie

1.hod

změna

Nj

1.A (ně)

(JzN)

 
 

3.hod

odpadá

Nj

3.A (ně)

 

školní výlet

 

4.hod

změna

Nj

3.B (ně)

(JzN)

 

Motlová Dita

4.hod

odpadá

Čj

2.A

 

Sportovní kurz

Růžička Radovan

1.hod

změna

Ch

7.B

(FyP)

 
 

3.hod

přesun <<

Fy

1.B

(FyP)

z 4.hod

 

4.hod

přesun >>

Fy

1.B

 

na 3.hod

 

5.hod

odpadá

Ch

2.A

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

Ch

4.B

 

Turistický kurz

Skořepa Hynek

0.hod

odpadá

Ze

6.B

 

Sportovní kurz

 

3.hod

změna

Bi

2.B

(BiP)

 
 

4.hod

přesun <<

Ze

5.B

(BiP)

z 1.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Nj

(JzN)

změna

Kaucová Marie

 
 

1.hod

Rj

ru

 

odpadá

 

(Hb)

 

3.hod

Zsv

 

(6.B)

změna

Brdíčko Jakub

 
 

4.hod

Ch

   

odpadá

 

(Kl)

 

5.hod

Hv

hv

 

odpadá

 

(Šm)

 

6.hod

Hv

hv

 

odpadá

 

(Šm)

1.B

3.hod

Fy

 

(FyP)

přesun <<

Růžička Radovan

z 4.hod

 

4.hod

Fy

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

1., 2. hod Divadlo

2.A

0.- 9. hod Sportovní kurz

2.B

1.hod

Aj

a1

(2.B)

supluje

Kollertová Kateřina

(Kl)

 

2.hod

Aj

a2

(2.B)

supluje

Kollertová Kateřina

(Kl)

 

3.hod

Bi

 

(BiP)

změna

Skořepa Hynek

 
 

4.hod

 

(Pč2)

supluje

Doležalová Jiřina

(Fa)

 

5.hod

Čj

a1

 

odpadá

 

(Bt)

 

5.hod

Aj

a2

 

odpadá

 

(Ho)

 

6.hod

Čj

a2

 

odpadá

 

(Bt)

 

6.hod

Aj

a1

 

odpadá

 

(Hb)

3.A

0.- 9. hod školní výlet

3.B

4.hod

Nj

(JzN)

změna

Kaucová Marie

 
 

4.hod

Fj

fr

 

odpadá

 

(Mi)

 

5.hod

Ma

   

odpadá

 

(Kl)

 

6.hod

   

odpadá

 

(Kš)

 

1., 2. hod Divadlo

4.B

0.- 9. hod Turistický kurz

5.B

1.hod

Čj

 

(6.B)

navíc

Brdíčko Jakub

 
 

2.hod

Ak

 

(6.B)

navíc

Bigmore Nycolaus

 
 

3.hod

Ma

 

(4.A)

supluje

Blaško Hana

(Hs)

 

4.hod

Ze

 

(BiP)

přesun <<

Skořepa Hynek

z 1.hod

 

5.hod

Hv

hv

 

odpadá

 

(Šm)

 

6.hod

Hv

hv

 

odpadá

 

(Šm)

6.B

0.- 9. hod Sportovní kurz

7.B

1.hod

Ch

 

(FyP)

změna

Růžička Radovan

 
 

2.hod

Čj

 

(7.B)

přesun <<

Brdíčko Jakub

z 5.hod

 

4.hod

Aj

a2

 

odpadá

 

(Ho)

 

5.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 2.hod

1.B Divadelní představení, sraz v 7:50 hod. před ZUŠ (dozor Do, Sk).

 

Zpracováno v systému Bakaláři