Okrskové kolo ve fotbale chlapců

Ve středu 2. 10. 2024 vyrazila skupina fotbalistů reprezentovat do České Třebové, kde čekali známí soupeři z SŠTD Česká Třebová, SŠ automobilní Ústí nad Orlicí a SŠGT Žamberk.

Turnaj hraný systémem každý s každým 2x 15 minut jsme zahájili proti papírově nejslabšímu soupeři ze Žamberka. Díky Antonínu Borovičkovi jsme se poměrně záhy dostali do vedení, které jsme však dlouho neudrželi. Vedení nám ještě do poločasu vrátil Boušek a ve druhé půli jsme dominantní výkon přetavili ve vítězství 5:1, když góly přidali opět Borovička, Pospíšil a v samotném závěru úchvatnou trefou do šibenice Horálek.

Druhé utkání s velkým favoritem na postup Duklou bylo o poznání náročnější a vyrovnanější. Troufám si tvrdit, že jsme byli místy lepším týmem, avšak stará pravda říká, že fotbal se hraje na góly. My jsme ve svých šancích selhali, zatímco Dukla se smolným přispěním naší obrany dvě branky vstřelila.

Třetí zápas s domácími tak byl už pouze o umístnění, neboť ani jeden tým již neměl šanci postoupit. I v tomto zápase se nám díky Eliášovi podařilo dostat do vedení, které jsme však opět ztratili. V závěru však strhl utkání na naši stranu Poláček a odvážíme si cenné druhé místo, které je nejlepším umístněním za několik dlouhých let.