Gymnázium Ústí nad Orlicí / Příspěvky / Školní akce / Milý deníčku (aneb Adaptační kurz 1. B v Říčkách v Orlických horách 12. – 14. 9. 2012)

Milý deníčku (aneb Adaptační kurz 1. B v Říčkách v Orlických horách 12. – 14. 9. 2012)

Dnes ráno jsme se sešli v 7.00 hod. na hlavním vlakovém nádraží. Vlakem jsme jeli do Letohradu, kde jsme přestoupili na vlak do Doudleb. Před chvílí jsme byli rozděleni do skupin. Naše skupina se jmenuje Čoklíci.

Jeli jsme do Rokytnice v Orlických horách a vystoupili jsme. Zavazadla nám odvezlo auto a my jsme šli pěšky na náměstí. Zjistili jsme informace o Rokytnici a vyšli na chatu Karosu. Cesta byla dlouhá asi osm kilometrů. Cestou jsme hledali naši polohu na mapě. Když jsme došli na chatu, losovalo se, kdo bude na jakém pokoji. Měli jsme volno na ubytování a potom jsme se sešli na večeři. A po večeři jsme měli říct něco o sobě. Šli jsme se všichni mýt a potom jsme šli po naléhavém dni spát. (Partička)

Dnes celý den pršelo. Ráno jsme vstali a měli jsme snídani. Poté jsme hráli různé hry v prostorách chaty. Pak jsme měli chvíli volno. K obědu bylo kuře s rýží. Potom jsme šli kolem penzionu Perla na Mezivrší. Také jsme šli dolů kolem černé sjezdovky ve ski centru. Přišli jsme do chaty a dali jsme si mokré věci na sušák a měli jsme večeři. K večeři byly palačinky. Večer jsme hráli hry, které si každá skupinka vymyslela, a byla diskotéka. Moc jsme si ji užili. (Veveráci)

Třetí den bylo konečně hezky. Takže po snídani jsme šli ven a hráli přehazovanou. Na přehazce jsme vyhráli všechny zápasy a díky tomu jsme byli celkově první. (Borci)

Potom jsme šli na oběd, ke kterému jsme měli sekanou s bramborovou kaší. Potom jsme se sbalili a vyrazili jsme autobusem domů. Kolem druhé jsme byli u tělocvičny Gymnázia Ústí nad Orlicí. Adaptační kurz se nám moc líbil! (Gymplácká pětka)

  • Haf, haf, haf, to je pokřik náš! Čoklíci už jdou a všechno vyhrajou! (Marťa, Naty, Jolča, Terka B., Ráďa J.)
  • My jsme Partička!!!!! (Klárka B., Pavlínka, Markétka D., Ráďa B., Verča)
  • My jsme draví Veveráci, máme zuby jako draci. My neradi se pereme, v míru vždycky přijdeme.(Žanďa, Mapi, Klárka H., Klárka Bo., Adam Prch.)
  • Borci, ti jsou nejlepší, v soutěži vás porazí, venku vevnitř vyhrávají, potom ceny dostávají! (Kuba M., Adam Pro, Honza K., Eliška Š.)
  • Kluci a holky, tohle je tým náš, pokud jsi s námi, pořád vyhráváš! (Gymplácká pětka – Kuba D., Hanz, Kája, Eliška B., Kuba L.)
  • No name (Vojta, Ruda, Anička, Damián, Terka R.)

třída 1.B

25.9.2012, 12:47, 7 obrázků


obrázek 483 obrázek 482 obrázek 481 obrázek 480
obrázek 479 obrázek 478 obrázek 477