Gymnázium Ústí nad Orlicí / Příspěvky / Školní akce / Lyžařský kurz sekundy

Lyžařský kurz sekundy

Na začátku letošního školního roku jsme se těšili na expedici a ani jsme nemrkli jedním okem a už je za námi. Ani jediného okamžiku nelitujeme. Když jsme byli na adaptačním kurzu, teprve jsme se všichni seznamovali. Na lyžařský kurz jsme už jeli s pocitem souhry. Jako každá třída máme skupinky několika odlišných lidí, avšak na týdenním pobytu, když někdo spadl, což bylo hodně časté, tak mu ten, kdo kolem něho projel pomohl, ať se s ním bavil nebo ne.

První dny nechumelilo, ale pršelo, obávali jsme se, abychom mohli jet na ,,běžky". Naštěstí déšť přestal a vystřídal ho sníh. Lyžování jsme si užili na modrých, červených i černých sjezdovkách. Obava, že někdo bude za sjezdového antitalenta se nevyplnila. I ti, kteří na lyžích nikdy nestáli, dohnali s přehledem lepší lyžaře. Na „běžkách“ většina třídy nestála, ale všichni to zvládli a nebyly zrovna příznivé podmínky.

Když jsme se všichni bavili, tak lyžařský kurz jsme si nesmírně užili a už se těšíme na další společnou akci. Chceme i poděkovat profesorům, kteří s námi strávili 6 dní na Dolní Moravě a vydrželi to i když to nebylo občas jednoduché.

Viola Honzová, 2.B

8.2.2016, 8:08, 8 obrázků


obrázek 1896 obrázek 1895 obrázek 1894 obrázek 1893
obrázek 1892 obrázek 1891 obrázek 1890 obrázek 1889