Gymnázium Ústí nad Orlicí / Příspěvky / Sport / Okresní přebor v lyžování opět úspěšný!

Okresní přebor v lyžování opět úspěšný!

Chlapecké družstvo našeho gymnázia zajelo opět vynikajícím způsobem. První místo na stupních vítězů v Říčkách za závod v obřím slalomu po zásluze patřilo našim maturantům. Družstvo společně tvořili Jirka Škorpil /celkový vítěz i v závodu jednotlivců/, Matěj Tesař a Martin Škorpil. Bohužel pro všechny tři to byl poslední a zároveň jakýsi rozlučkový závod za barvy naší školy, protože v květnu je čeká maturita. Stejně jako Honzu Skotálka a Honzu Pipka, kteří nás dlouhá léta na lyžích také úspěšně reprezentovali.

Velkou sjezdařskou oporou budoucího týmu může být v pořadí pátý /soutěž jednotlivců/ Šimon Tesař, kterému se letošní závod opravdu moc povedl. Příští ročník bude výzvou i pro závodníky ze 7.B – Martina Blaha a Toma Hortlíka, kteří letos spolu s Honzou Skotálkem vyjeli pomyslnou třetí příčku.

Do klání v obřích brankách na černé sjezdovce se po dlouhé době přihlásily i naše tři statečné dívky z 5.B /Šedová Eliška, Nováková Markéta a Štěpánová Jolana/, které při své vydařené premiéře získaly 3. místo v kategorii dívek.

Nálada v týmu byla jako vždy velmi veselá a přátelská, mráz nikomu nevadil a po vydatném sněžení v předchozích dnech na nás vykouklo dokonce i sluníčko.

Pochvala opravdu všem.

SKOL!

Dana Holubářová

14.1.2017, 13:56, 2 obrázky


obrázek 2454 obrázek 2453