Gymnázium Ústí nad Orlicí / Příspěvky / Soutěže a olympiády

<< První - < Předchozí - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ... - Další > - Poslední >>

Okresní kolo olympiády v němčině

kategorie III.A Vojtěch Velínský (7.B) Matěj Dostál (gy Vysoké Mýto) Dagmar Prášilová (7.B) Vojta postupuje do krajského kola. Gratulujeme. ... (číst dále)

6.2.2018, 10:17


Okresní kolo Olympiády v českém jazyce 2018

kategorie ZŠ 4. místo Tereza Junková (4. B) 5. místo Elena Musilová (3. B) kategorie SŠ 2. místo Tereza Barnová (6. B) – postup do krajského kola 3. místo Matouš Pavlík (8. B) – postup do krajského kola Blahopřejeme k umístění a postup... (číst dále)

6.2.2018, 7:48


Soutěž v cizích jazycích - angličtina školní kolo

Ve dnech 24. a 25. 1. 2018, proběhla školní kola všech tří kategorií. Účastníkům děkujeme, blahopřejeme a vítězům přejeme hodně štěstí v okresním kole 15. 2. 2018. kategorie I.B místo Sergey Žukov 2.B místo Varvara Žukova 2.B místo Martin Ka... (číst dále)

30.1.2018, 11:01, 2 obrázky


To byla první republika

Již proběhlo nejen školní, ale i okresní kolo olympiády z dějepisu, a to na téma „To byla první republika aneb Československo 1918 – 1938“. Překvapil Matěj Bednář, student tercie, který se umístil na druhém místě, a zajistil si tak účast v krajském ... (číst dále)

30.1.2018, 11:00


VÝSLEDKY OLYMPIÁDY Z FRANCOUZSKÉHO JAZYKA

Kategorie A2 místo – Elena Musilová (3.B) místo – Natálie Vrbová (4.B) místo – Adéla Macháčková (4.B) Kategorie B1 1. místo – Magdalena Hejlová (5.B) Kategorie B2 místo – Štěpánka Nováková (7.B) místo – Filip Kukla (7.B) místo – An... (číst dále)

25.1.2018, 10:23


Praktická elektronika 2018

Vojtěch Šolc (4.B) se stal vítězem soutěže Praktická elektronika 2018. Dne 16. ledna 2018 se na Střední průmyslové škole elektrotechnické a Vyšší odborné škole v Pardubicích uskutečnil pátý ročník soutěže Praktická elektronika 2018. Úkolem každého... (číst dále)

24.1.2018, 10:55


<< První - < Předchozí - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ... - Další > - Poslední >>