Gymnázium Ústí nad Orlicí / Příspěvky / Studenti / POSLANECKÁ RUTINA
POSLANECKÁ RUTINA
Již čtvrté zasedání Studentského parlamentu proběhlo 22. října 2019. Začátek roku je pro poslance chvílí ticha před bouří. Zástupci nahlásili, jak je na tom jejich třída s přípravami představení na Den studentstva, zkontrolovalo se, jak to vypadá s odměnami za připravovaná divadla, byly zveřejněny oficiální termíny generálky a představení. Uvedena byla také idea moderace, se kterou si přípravný tým chce dát práci, vzhledem k tomu, že se jedná o 30. výročí událostí 17. listopadu.
Byly odhlasovány filmy na pololetí, pro nižší gymnázium byl vybrán film First man a pro vyšší film Bohemian Rhapsody. Snad tedy projdou i vedením.
Také zazněly první návrhy k majálesu 2020, který letos chceme začít připravovat dříve a zorganizovat lépe než v loňském roce. V plánu je uspořádat ho jako společnou akci více ústeckých škol. V kontaktu jsme zatím se Střední školou uměleckoprůmyslovou. Zazněla už i jména kapel, které by mohly na akci hrát.
Více se dovíte ze zápisu zde.
Martin Procházka (text a foto)
25.10.2019, 18:21, 5 obrázků