Gymnázium Ústí nad Orlicí / Příspěvky / Sport / Lyžařský kurz 2.B

Lyžařský kurz 2.B

No a slavná (v tom nejlepším slova smyslu) třída 2. B jede na lyžák!! I přestože nejsme nejstarší, tak jsme věděli, že na tenhle týden jen tak nezapomene. Samozřejmě, že to splnilo všechna naše očekávání a možná mnohem víc. Pro někoho to zůstává jako spousta zážitků a vzpomínek.

Ale teď k věci. Vyjeli jsme 8. 1. 2012, na Dolní Moravu. Všichni byli maximálně natěšení. A ještě ten den nás hnali na lyže „otestovat“ naše schopnosti. Rozdělili nás do tří skupin a už se jelo! A takhle i další den. Jakožto „problémový“ den se objevilo úterý. Po přednášce o mazání lyží jsme vyrazili na běžky. No a o tom už ví každý své. Většina na běžkách stála poprvé a pro ně to sice byla zkušenost, ale pěkně bolestivá! Naštěstí to ale skončilo bez úrazu.

V pátek Byly veliké a očekávané závody. Na lyžích nezklamal závodník Tomáš Hortlík a na běžkách skvělý Tomáš Dryml. U nás holek na lyžích zvítězila Máša Paulavets a na běžkách úžasná Lucka Růžičková. Každý večer nás čekala nějaká aktivita vymyšlená určitým pokojem. Každý se prostřídal a díky tomu jsme si vždy užili skvělou zábavu.

Sobota Ještě naposledy na lyže, naobědvat a BUM! Sbaleno, připraveno a jedeme domů. Kdo by si pomyslel, že to tak rychle skončí? A přece jen si myslím, že nikdo nelitoval toho, že jsme tam jeli. Zůstaly nám už jen vzpomínky na ty krásné chvíle plné zážitků. Tímto chci poděkovat všem pedagogům, kteří tam s námi byli a vydrželi do poslední chvíle.

Máša Paulavets, 2.B

21.2.2012, 10:58, 1 obrázek


obrázek 355