Gymnázium Ústí nad Orlicí / Příspěvky / Sport / Okresní kolo ve volejbale

Okresní kolo ve volejbale

V pátek 13.4. 2012 jsme plni očekávání nasedli do autobusu směr Žamberk. Vyhrajeme? Porazíme konečně Třebovou či neporazíme? Jeli s námi autobusem a tak jsme si všimli, že jsou jen v šesti a chybí jim jedna hráčka. Pan kouč Kašše ukázal, že zná v Žamberku všechny zkratky, a proto jsme byli v tělocvičně dříve než oni. První zápas jsme hráli s místním gymnáziem a byl to takový zápas nezápas, kdy stačilo dávat prudší podání.

Po okoukání kvality hry Třebové jsme se duševně zkoncentrovali a přijali rady od kouče. S velkým odhodláním jsme se postavili tváří tvář jediné hrozbě proti postupu. Po několika minutách jsme pochopili, že to bude ještě mnohem těžší, než jsme čekali. Během setu jsme měli naše obvyklé bloky, kdy jsme nebyli schopni udělat bod a naše chyby tomu jen napomohly. Přesto si myslím, že jsme si proti Třebové neudělali ostudu a všechno se odehrálo v příznivých duševních podmínkách.

Na vyhlášení jsme zvolili jako sladkou odměnu výborné šátečky s pudinkem se slovy, že stříbro je vlastně hezčí!!!!! A i když jsme se těšili na postup, ještě máme i příští rok v té samé výborné sestavě a já věřím, že se probojujeme až do úplného finále.

Kateřina Bubnová, 5.B

17.4.2012, 17:56, 2 obrázky


obrázek 388 obrázek 387