Gymnázium Ústí nad Orlicí / Příspěvky / Školní akce / Adaptační kurz 1.A

Adaptační kurz 1.A

Hned na začátku druhého zářijového týdne jsme se vydali do Říček na seznamovací kurz, abychom se lépe poznali a stali se z nás kamarádi. Každý očekával trochu něco jiného a byli i tací, kteří se báli nového kolektivu. Avšak hned první den cestou k chatě ze všech obavy opadly a seznamování začalo. Každý si s někým povídal a myslím, že jsme si všichni padli do oka.

Když jsme se ubytovali a byli jsme rádi, že si naše nohy mohou odpočinout, bylo nám oznámeno, že nás čeká ještě jedna procházka, tentokrát s mapami a buzolami. Celý den jsme zakončili příjemným večerem, který jsme vyplnili plánováním divadla ke dni 17. listopadu. Druhý den jsme po snídani vyrazili na výlet. Byli jsme rozděleni do tří skupin a cestou jsme plnili různé úkoly. Když jsme se vrátili, všichni už měli hlad a bolely je nohy. Po krátké pauze jsme dostali za úkol naplánovat azimutový závod. Jenže počasí se pokazilo, takže jsme to nestihli odstartovat. Zbytek dne jsme strávili uvnitř chaty. Pustili jsme se opět do divadla a pobavili jsme se u toho.

Ve středu ráno, když jsme byli po snídani a všechno měli sbaleno, jsme si ještě zahráli nějaké hry. Hodně jsme se u toho nasmáli. Pak jsme se pomalu vydali do Rokytnice na vlak.

Myslím, že se adaptační kurz povedl, že se z nás stala třída plná kamarádů a že si každý odvezl alespoň jednu pěknou vzpomínku.

Markéta Kovrzková

30.9.2012, 19:21, 14 obrázků


obrázek 498 obrázek 497 obrázek 496 obrázek 495
obrázek 494 obrázek 493 obrázek 492 obrázek 491
obrázek 490 obrázek 489 obrázek 488 obrázek 487
obrázek 485 obrázek 484