Přinášíme výzvu pro všechny tvůrčí studenty i učitele: navrhněte nové logo naší školy.

Mgr. Marek Hoffmann, ředitel školy

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - ... - Další > - Poslední >>

Úspěch našich němčinářů v okresním kole olympiády

16. ledna 2019 se konalo na naší škole okresní kolo olympiády v němčině. Již tradičně se naši zástupci umístili velmi dobře. Ruda Kleisl byl na 2. místě a postupuje do krajského kola, Markéta Divišová skončila na 4. místě (oba jmenovaní jsou ze 7.B)... (číst dále)

16.1.2019, 20:44

Studenti maturitních ročníků před volbou vysoké školy

Ve spolupráci s Úřadem práce v Ústí nad Orlicí bylo našim maturantům umožněno projít počítačovým programem profesní a pracovní diagnostiky. Výsledky, s jejichž interpretací pomáhal studentům zkušený odborník z Republikového centra vzdělávání, měly v... (číst dále)

16.1.2019, 20:42

Vyhlašujeme soutěž o nové logo školy!

V souvislosti se záměrem modernizovat od nového školního roku webové stránky vyhlašujeme také soutěž o nové logo školy. Jaké by mělo být? Jednoduché, graficky čisté. Mělo by mít nějakou souvislost s naší školou. Mělo by být použitelné i v malé vel... (číst dále)

16.1.2019, 9:15

„Heslo Čechoslovák“ na našem gymnáziu

V předvánočním týdnu školní výuku zpestřují různé sportovní turnaje a přednášky, takže i odpolední hodiny 17. prosince se staly pro studenty dějepisného semináře netradičními. Na naše gymnázium zavítal Karel Škarka ml. s cílem ukázat nám svou knihu ... (číst dále)

16.1.2019, 8:05, 4 obrázky

Skvělý úspěch našeho gymnázia v mezinárodních jazykových soutěžích!

Ke konci roku 2018 byly zveřejněny výsledky mezinárodních jazykových soutěží Best in English a Best in Deutsch. Soutěž je určena pro studenty středních škol ve věku 15 – 19 let. Naši školu reprezentovalo 16 němčinářů a 30 angličtinářů. V konkurenc... (číst dále)

15.1.2019, 11:24

Naši lyžaři dvakrát stříbrní a jednou bronzoví

Deset reprezentantů naší školy se zúčastnilo 8. ledna 2019 okresního přeboru v alpském lyžování. Družstvo chlapců ve složení Glatt, Tesař a Benda se umístilo na výborném druhém místě. Družstvo dívek ve složení Štěpánová a Nováková skončilo třetí. V ... (číst dále)

10.1.2019, 11:56, 3 obrázky