Gymnázium Ústí nad Orlicí / Příspěvky

<< První - < Předchozí - ... - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - ... - Další > - Poslední >>

Zkušení biologové z kvarty

Ve školním kole biologické olympiády kat. C zvítězila Sára Hofrichterová (4. B) před Šimonem Nešpoříkem (4. B). Tradiční účastníci soutěží letos naposledy v nižších kategoriích, postupují do okresního kola. ... (číst dále)

7.2.2024, 13:23

Sekunda zdraví z lyžáku

Navzdory lehké nepřízni počasí a lyžařských podmínek úspěšně probíhá lyžařský výcvikový kurz třídy 2.B v Říčkách v Orl. horách. Všichni dělají určité pokroky a jsou v pořádku. Zdravíme a ať to frčí. ... (číst dále)

7.2.2024, 7:15, 6 obrázků

Zeměpisná olympiáda

V lednu se konalo školní kolo zeměpisné olympiády ve všech kategoriích A, B, C i D. Účast byla veliká, ale pouze nejlepší řešitelé postupují do okresního kola, které se uskuteční 21. 2. v Libchavách. Kategorie A – prima Marek Tóth Marharyta Ma... (číst dále)

6.2.2024, 13:37, 4 obrázky

Fyzikální olympiáda

V 65. ročníku školního soutěžního kola fyzikální olympiády se stali úspěšnými řešiteli: Kategorie F: Jakub Dvořák 3. B Kategorie E: Sára Hofrichterová 4. B, Lucie Novotná 4. B Všichni postupují do okresního kola FO, které se uskuteční v březn... (číst dále)

6.2.2024, 13:00

Velký úspěch v okresním kole 50. ročníku Olympiády v českém jazyce 2023-24

I. kategorie (pro žáky 8.–9. ročníků ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií) byla v letošním roce zastoupena 46 soutěžícími. 3. místo – Lucie Novotná (4. B) 19. místo – Veronika Divišová (3. B) II. kategorie (pro studenty 1.–4. roční... (číst dále)

6.2.2024, 8:58

Postup do krajského kola

V lednu se uskutečnilo okresní kolo Dějepisné olympiády se zaměřením na každodenní život a kulturní kořeny českých zemí od Cyrila a Metoděje po Jana Husa. Naši studenti opět prokázali kvalitu svých znalostí, zájem o historii a umístili se na přední... (číst dále)

4.2.2024, 17:24