Gymnázium Ústí nad Orlicí / Příspěvky / Sport

<< První - < Předchozí - ... - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - ... - Další > - Poslední >>

Koule nelítají jenom ve škole

Studentka 2. ročníku našeho gymnázia Barbora Kopfsteinová se zúčastnila mistrovství České republiky juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v lehké atletice, které se konalo v Ostravě. Ve své disciplíně – vrhu koulí – získala 3. místo a hodem 13,... (číst dále)

29.6.2015, 12:15, 2 obrázky

Nekecej a pádluj

„Nekecej a pádluj! Pozor, vlevo kámen! Bacha, jez!“ ozývalo se mezi břehy horního toku Vltavy, když se na její vodu vypravila horda odvážných třeťáků z ústeckého gymnázia. V záchranných vestách, s barevnými pádly a s úsměvem od ucha k uchu jsme se v... (číst dále)

25.6.2015, 12:15, 4 obrázky

Naše gymnázium na celostátním finále škol v orientačním běhu

Dvojice děvčat (Doubravka Jansová a Martina Vaňousová) a tři mladí muži (Daniel Štancl, Lukáš Paukert a Johan Skalický). To byla naše sestava na republikovém finále škol v doprovodu Dany Holubářové. Po vítězném tažení na krajském kole v Pardubicích... (číst dále)

15.6.2015, 13:37, 12 obrázků

Rozhovor s raftingovým objevem

Student našeho gymnázia Jan Pipek, který je členem Rafting klubu při Gymnáziu v Letohradě se zúčastnil mistrovství Evropy v raftingu v Bosně a Hercegovině a získal dvě bronzové medaile. Více se v rozhovoru s ním dozvíte na studentském portálu www.so... (číst dále)

11.6.2015, 12:34, 2 obrázky

Šachisté šestí v republice!

MČR družstev škol, Kraskov, 30. – 31. 4. 2015 Družstvo malého gymplu letos vyhrálo kraj a po roce opět postoupilo do celostátního kola. To proběhlo v našem kraji (Kraskov leží v Železných horách blízko Sečské přehrady). Do soutěže jsme vstoupili ja... (číst dále)

10.4.2015, 12:26, 11 obrázků

Plavecká liga

Dne 24.3.2015 jsme se zúčastnili štafetového závodu plavecké ligy ZŠ. Všechny naše štafety byly úspěšné a umístily se na stupních vítězů. Nejlépe dopadla štafeta 4.B třídy, která zvítězila. Štafety 1.B, 2.B, 3.B skončily na shodném 3. místě. Vítězná... (číst dále)

26.3.2015, 10:42