Suplování:   Úterý 13.4.2021 (Druhý tyden)

datum výpisu: 13.4.2021 (9:34)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kollertová Kateřina (SN)

       

-

..

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bergmanová Martina

5.hod

přesun <<

Ma

3.A

(DisV)

z 14.4. 0.hod

 

8.hod

přesun >>

Ze

4.B

 

na 14.4. 7.hod

Blaško Hana

6.hod

přesun >>

Ma

3.B

 

na 15.4. 5.hod

Borovička Petr

5.hod

navíc

Aj

2.B (a1)

(DisV)

 

Holubářová Dana

5.hod

navíc

Aj

2.B (a2)

(DisV)

 

Kroulíková Klára

5.hod

přesun >>

Ch

2.B

 

na 12.4. 3.hod

 

8.hod

přesun >>

Ch

3.B

 

na 15.4. 4.hod

Kašše Miroslav

7.hod

přesun <<

6.B

(DisV)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

6.B

 

na 7.hod

Novotný David

5.hod

přesun <<

Zsv

4.A

(DisV)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

Zsv

4.A

 

na 5.hod

Pirklová Kateřina

2.hod

přesun <<

Fy

2.B

(DisV)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

Fy

2.B

 

na 2.hod

Sloupenská Eva

5.hod

přesun <<

Bi

4.B

(DisV)

z 12.4. 7.hod

 

7.hod

přesun >>

Ze

1.B

 

na 15.4. 2.hod

Sychrová Jana

5.hod

přesun <<

Vo

3.B

(DisV)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

Vo

3.B

 

na 5.hod

 

8.hod

přesun >>

Vo

2.B

 

na 15.4. 5.hod

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

5.hod

Ma

 

(DisV)

přesun <<

Bergmanová Martina

z 14.4. (St) 0.hod

4.A

5.hod

Zsv

 

(DisV)

přesun <<

Novotný David

z 8.hod

 

8.hod

Zsv

   

přesun >>

 

na 5.hod

1.B

7.hod

Ze

   

přesun >>

 

na 15.4. (Čt) 2.hod

2.B

2.hod

Fy

 

(DisV)

přesun <<

Pirklová Kateřina

z 7.hod

 

5.hod

Aj

a2

(DisV)

navíc

Holubářová Dana

 
 

5.hod

Aj

a1

(DisV)

navíc

Borovička Petr

 
 

5.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 12.4. (Po) 3.hod

 

7.hod

Fy

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

8.hod

Vo

   

přesun >>

 

na 15.4. (Čt) 5.hod

3.B

5.hod

Vo

 

(DisV)

přesun <<

Sychrová Jana

z 7.hod

 

6.hod

Ma

   

přesun >>

 

na 15.4. (Čt) 5.hod

 

7.hod

Vo

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

8.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 15.4. (Čt) 4.hod

4.B

5.hod

Bi

 

(DisV)

přesun <<

Sloupenská Eva

z 12.4. (Po) 7.hod

 

8.hod

Ze

   

přesun >>

 

na 14.4. (St) 7.hod

6.B

7.hod

 

(DisV)

přesun <<

Kašše Miroslav

z 8.hod

 

8.hod

   

přesun >>

 

na 7.hod

8.B

5.hod

Aj

a2

 

odpadá

 

(Ko)

Porada učitelů 7:15 hodin.

 

 

Suplování:   Středa 14.4.2021 (Druhý tyden)

datum výpisu: 13.4.2021 (9:34)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kavková Dana (lék)

-

-

               

Kollertová Kateřina (nem)

....

....

-

....

-

....

....

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bergmanová Martina

0.hod

přesun >>

Ma

3.A

 

na 13.4. 5.hod

 

4.hod

přesun <<

Ma

1.B

(DisV)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

Ma

1.B

 

na 4.hod

 

7.hod

přesun <<

Ze

4.B

(DisV)

z 13.4. 8.hod

Bigmore Nycolaus

0.hod

přesun >>

Ak

8.B (ak1)

 

na 6.hod

 

6.hod

přesun <<

Ak

8.B (ak1)

(DisV)

z 0.hod

Blaško Hana

3.hod

přesun <<

Ma

3.B

(DisV)

z 4.hod

 

4.hod

přesun >>

Ma

3.B

 

na 3.hod

Borovička Petr

2.hod

navíc

Aj

2.B (a1)

(DisV)

 

Holubářová Dana

4.hod

navíc

Aj

2.B (a2)

(DisV)

 

Holásek Pavel

1.hod

navíc

Bi

2.A

(DisV)

 
 

1.hod

odpadá

Bi

2.A (a1)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Bi

2.A (a1)

 

zrušeno

Janyšová Lenka

0.hod

přesun >>

Ch

5.B

 

na 5.hod

 

5.hod

přesun <<

Ch

5.B

(DisV)

z 0.hod

Kroulíková Klára

3.hod

přesun <<

Ma

2.B

(DisV)

z 16.4. 5.hod

 

6.hod

odpadá

Ch

3.A (p1)

 

zrušeno

 

7.hod

navíc

Ch

3.A

(DisV)

 
 

7.hod

odpadá

Ch

3.A (p2)

 

zrušeno

Kumpošt Jaroslav

6.hod

navíc

Bi

3.A

(DisV)

 
 

6.hod

odpadá

Bi

3.A (p2)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Bi

3.A (p1)

 

zrušeno

Kodytková Martina

0.hod

přesun <<

5.B

(DisV)

z 12.4. 0.hod

Kristen František

2.hod

přesun <<

Fy

1.B

(DisV)

z 15.4. 2.hod

 

7.hod

přesun >>

Fy

1.B

 

na 12.4. 2.hod

Kašše Miroslav

1.hod

přesun <<

2.B

(DisV)

z 15.4. 7.hod

Motyčka Václav

1.hod

odpadá

Ma

4.A (a2)

 

zrušeno

 

4.hod

navíc

Ma

4.A

(DisV)

 
 

4.hod

odpadá

Ma

4.A (a1)

 

zrušeno

Novotný David

2.hod

navíc

Čj

2.B (a2)

(DisV)

 
 

4.hod

navíc

Čj

2.B (a1)

(DisV)

 

Růžička Radovan

1.hod

odpadá

Ch

2.A (a2)

 

zrušeno

 

2.hod

navíc

Ch

2.A

(DisV)

 
 

2.hod

odpadá

Ch

2.A (a2)

 

zrušeno

Sloupenská Eva

4.hod

přesun <<

Ze

3.B

(DisV)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

Ze

3.B

 

na 4.hod

Šmétková Jana

1.hod

navíc

Čj

4.A

(DisV)

 
 

1.hod

odpadá

Čj

4.A (a1)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Čj

4.A (a2)

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

1.hod

Bi

 

(DisV)

navíc

Holásek Pavel

 
 

1.hod

Ch

a2

 

odpadá

 

(Ru)

 

1.hod

Bi

a1

 

odpadá

 

(Hs)

 

2.hod

Ch

 

(DisV)

navíc

Růžička Radovan

 
 

2.hod

Ch

a2

 

odpadá

 

(Ru)

 

2.hod

Bi

a1

 

odpadá

 

(Hs)

3.A

0.hod

Ma

   

přesun >>

 

na 13.4. (Út) 5.hod

 

6.hod

Bi

 

(DisV)

navíc

Kumpošt Jaroslav

 
 

6.hod

Ch

p1

 

odpadá

 

(Kl)

 

6.hod

Bi

p2

 

odpadá

 

(Km)

 

7.hod

Ch

 

(DisV)

navíc

Kroulíková Klára

 
 

7.hod

Ch

p2

 

odpadá

 

(Kl)

 

7.hod

Bi

p1

 

odpadá

 

(Km)

4.A

1.hod

Čj

 

(DisV)

navíc

Šmétková Jana

 
 

1.hod

Ma

a2

 

odpadá

 

(Mt)

 

1.hod

Čj

a1

 

odpadá

 

(Šm)

 

4.hod

Ma

 

(DisV)

navíc

Motyčka Václav

 
 

4.hod

Ma

a1

 

odpadá

 

(Mt)

 

4.hod

Čj

a2

 

odpadá

 

(Šm)

1.B

2.hod

Fy

 

(DisV)

přesun <<

Kristen František

z 15.4. (Čt) 2.hod

 

4.hod

Ma

 

(DisV)

přesun <<

Bergmanová Martina

z 5.hod

 

5.hod

Ma

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

7.hod

Fy

   

přesun >>

 

na 12.4. (Po) 2.hod

2.B

1.hod

 

(DisV)

přesun <<

Kašše Miroslav

z 15.4. (Čt) 7.hod

 

2.hod

Aj

a1

(DisV)

navíc

Borovička Petr

 
 

2.hod

Čj

a2

(DisV)

navíc

Novotný David

 
 

3.hod

Ma

 

(DisV)

přesun <<

Kroulíková Klára

z 16.4. (Pá) 5.hod

 

4.hod

Čj

a1

(DisV)

navíc

Novotný David

 
 

4.hod

Aj

a2

(DisV)

navíc

Holubářová Dana

 

3.B

3.hod

Ma

 

(DisV)

přesun <<

Blaško Hana

z 4.hod

 

4.hod

Ze

 

(DisV)

přesun <<

Sloupenská Eva

z 6.hod

 

4.hod

Ma

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

6.hod

Ze

   

přesun >>

 

na 4.hod

4.B

7.hod

Ze

 

(DisV)

přesun <<

Bergmanová Martina

z 13.4. (Út) 8.hod

5.B

0.hod

 

(DisV)

přesun <<

Kodytková Martina

z 12.4. (Po) 0.hod

 

0.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

5.hod

Ch

 

(DisV)

přesun <<

Janyšová Lenka

z 0.hod

8.B

0.hod

Ak

ak1

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

6.hod

Ak

ak1

(DisV)

přesun <<

Bigmore Nycolaus

z 0.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři